Background Image

KURUMSAL RİSK YÖNETİM SİSTEMİ

Potansiyel riskleri tanımlama, değerlendirme, karşı faaliyetler belirleme ve risk kütüğü oluşturarak riskleri etkin yönetmenizi sağlar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı müdahele ve çözüm, etkin, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı teknik destek hizmeti ile 7/24 destek. Stratejik Plan, Performans Programı, Faaliyet Raporu, İç kontrol Eylem Planı, Kurumsal Risk Yönetimi sistemleriyle entegre olarak tek platformda sunan ilk ve tek yazılım çözümüdür.

İHTİYAÇLARINIZA CEVAP

Riskin etkin yönetilmesi için olası riskler ve çözümleri önceden planlanmalıdır. Bu nedenle risk yönetimi varolan sorunların değil gelecekteki muhtemel problemlerin yönetilmesini esas alır. İç Kontrol sistemimiz; iç kontrol işlemleri bilinmese dahi sistem tarafından yönlendirilen ve işlemlerin rahatlıkla yapılabilmesini sağlayan bir sistemdir.

YÖNETMELİĞE UYGUNLUK

Kamu İç Kontrol Standartları’nın iç kontrol sisteminin oluşturulmasına yönelik öngördüğü süreçlerin ve faaliyetlerin, risklerin, dokümantasyonunu, paylaşımını, etkin ve verimli şekilde yönetilmesini, izlenmesini sağlar. Böylelikle; İç Kontrol Sistemini ve Kurumsal Risk Yönetimi Sistemini kurulmasını sağlar.

logo

© 2006 - MMM GRUP BİLGİ TEKNOLOJİLERİ