Background Image

TAŞINIR MAL SİSTEMİ

5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu Taşınır Mal Yönetmeliği gereği, taşınır malların kaydedilmesi için gerekli tüm belge, defter ve cetvelleri hazırlayabileceğiniz dayanıklı taşınırlar için otomatik olarak sicil numarası oluşturabileceğiniz, barkod basabileceğiniz bir yazılımdır.

MEVZUATA UYGUN

Taşınır malların kontrolü ve denetimi için gerekli Tüketim Malzemeleri Defteri, Dayanıklı Taşınırlar Defteri, Kütüphane Defteri, Çıkan Taşınırlar Listesi, Dayanıklı Taşınırlar Listesi(Oda Kartları), Sayım Tutanakları, Taşınır Ana Hesap Sayım ve Döküm Cetveli, Taşınır Kesin Hesap İcmal Cetveli, Taşınır Sayım ve Döküm Cetveli, Harcama Birimi Taşınır Yönetim Hesabı Cetveli, 1 Düzeyde Taşınır Hesap Cetveli, Taşınır Kesin Hesap Cetveli, Taşınır III. Düzey Sayım ve Döküm Cetvelini hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak hazırlar.

İHTİYAÇLARINIZA CEVAP

Kurumunuzdaki tüm taşınır mallar kurum, birim, ambar, ortak alan ve kişi bazında takip edilebilir, kolay entegre ile işlem fişi hazırlandığında muhasebe hesabına otomatik olarak yansımakta ve amortisman hesaplanabilir duruma gelmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İstek Belgesi, Giriş- Çıkış Taşınır İşlem Fişi, Geçici Alındı, Muayene Tutanağı, Zimmet Belgesi, Kayıttan Düşme Teklif ve Onay Tutanağı belgelerini kolaylıkla hazırlayabilir bir butona basarak giriş, çıkış, zimmet ve düşüm işlemlerini yapabilirsiniz.

logo

© 2006 - MMM GRUP BİLGİ TEKNOLOJİLERİ